Astekbet Şifremi Unuttum

Astekbet Şifremi Unuttum

2007 yılında Avrupa üzerinde hizmetlerini sunmaya başlayan Astekbet firması, ülkemizdeki hizmetlerini 2016 senesinde vermeye başlamıştır. Siteye üye olduğunuzda çeşitli spor ürünlerini ve casino oyunlarının her birini kullanabilirsiniz. Fakat bazı üyeler hesap açtıktan sonra var olan şifrelerini unutabilmektedirler. Astekbet şifremi unuttum konularının çözümü için yapılacak bazı temel etkenler olduğunu da eklemek mümkündür. Bunun en rahat bir şekilde çözülebilmesi ve iyi bir randıman alınabilmesi için bazı yapılabilecek adımlar vardır. Bu sayede unutulan şifrenizi yenileyerek, tekrardan hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

SİTEYE ÜYE OLMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN

Astekbet Şifremi Nasıl Yenilerim?

Temelde şifre ile alakalı yapılan işlemler, kullanıcının kendisinin yeni şifre belirlemesi üzerine kuruludur. Bunun içinde bir takım adımların atılması gerekiyor. Astekbet şifremi unuttum sorununu çözebilmek için;

  • Astekbet’in son aldığı güncel bağlantı adresi ile ana sayfasına giriş yapın,
  • Ana sayfanın sağ üst panel kısmında OTURUM AÇ bağlantısına tıklayın,
  • Tıkladığınız bağlantıda Şifremi Unuttum kısmı görünecektir. Ona giriş yapın,
  • Şifre Yenileme sayfası açıldığında sizden istenen E-Posta ya da Telefon Numarası bilgisini isteyin. Her iki seçenekten birini seçme imkanınız bulunuyor.
  • Ben Robot Değilim kutucuğunu işaretleyerek YENİ ŞİFRE OLUŞTURMAK sekmesine tıklayın.

Bu sayede telefon numaranıza ya da e-mail adresinize unutulan şifreniz ile alakalı mesaj yollanacak ve yapacağınız talimatlar size aktarılacaktır.

Astekbet

Astekbet Şifremi Her Zaman Yenileyebilir miyim?

Şifre değiştirme işlemlerinin belirli bir sınırı vardır. Bu sınırın suiistimal ederek zorlanmamasında yarar vardır. Ayrıca Astekbet şifremi unuttum yanı sıra kullanıcı hesabınız ile alakalı unuttuğunuz farklı şeyler varsa, firmanın aktif şekilde hizmet vere Canlı Yardım servisine bağlanabilirsiniz. Bu servis sorularınıza anında yanıt vermekle beraber yaşadığınız tüm problemleri içeren konulara doğudan cevap olmaktadır.

Şifre unutmalarında site bunun için sizden ücret talep etmez. Fakat üye olduğunuz sırada mutlaka kendi adınıza hesap açtığınıza emin olun. Çünkü sizden istenen bilgiler kayıt sırasında verdiğiniz bilgilerdir. Bundan dolayı da şifre yenileme işlemlerinizin beklentilerinizi sağlaması için üye olduğunuz zaman bilgilerinizin doğru olduğuna emin olmalısınız. Bunun ardından ise Kullanıcı adı ve şifreniz ile hem bilgisayar hem de mobil cihazlarınız üzerinden hesaplarınıza erişebilirsiniz.

SİTEYE ÜYE OLMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN

Tagged with: