Astekbet Hesap Açma

Astekbet Hesap Açma

Spor kategorileri, şans oyunları, kumarhane hizmetleri, borsa ve daha fazlasını kullanmak için Astekbet sitesine üye olabilirsiniz. Üyelik işlemlerinizi yaptığınızda hem bonus alır hem de geçerli olan ürünlere paranızı yatırabilirsiniz. Elbette doğru bir şekilde Astekbet hesap açma işlemlerinin yapılması gerekiyor. Üye olmayı isteyenlerin mutlaka her zaman kendi hesapları adına işlem yapmaları ve başka biri adına bilgi vermemeleri de gerekmektedir. Ayrıca sizden istenen tüm kayıt bilgilerinin yine size ait olması da talep edilen kurallar dahilinde geçerli sayılmaktadır.

SİTEYE ÜYE OLMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN

Astekbet Sitesine Nasıl Üye Olabilirim?

Üye olma işlemlerinin sağlanabilmesinin yolu sitenin kendisine giriş yapmanız ile başlar. Bunun için ise Astekbet hesap açma işlemlerinde;

  • En yeni alınan güncel giriş alan adını girerek ana sayfaya ulaşmalısınız,
  • Ana ekranın sağ üst bölümünde yer alan KAYIT OL bağlantısına tıklayın,
  • Burada size 3 farklı seçenek sunulmaktadır. Bunlar E-posta ile kayıt, Cep No ile Kayıt ve Sosyal Ağlar ile Kayıttır,
  • E-posta ile kayıtta size ait bir takım bilgiler istenerek üye olmanız istenmektedir. Cep no ile cep telefonu ve para birimini girmeniz istenir. Sosyal Ağlar üzerinde ise geçerli olan sosyal platformu seçerek onun üzerinden üye olmanız istenir.
  • Gerekli seçimi yaptıktan sonra KAYIT OL bağlantısına tıklayarak, üye olma işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Her kullanıcı için yukarıdaki kurallar aynıdır. Üye olma için sizden ayrıca bir para alınmamakla beraber, süreçlerin iyi ve hızlı bir şekilde işlediğini de görebiliyoruz. Bu sayede kayıt işlemlerinizi iyi şekilde yaparak, sitenin tüm ürünlerinden ve olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Astekbet

Astekbet Yeni Üyelere Verilen Bonus

Yeni üye olduktan sonra size %100 olarak 500TL miktarına kadar alabileceğiniz bir promosyon imkanı sunulur. Bu bonusu almak için siteye doğrudan yatırım işlemlerinizi yapmanız gerekiyor. En düşük para yatırmak limiti 10TL’dir. Bu miktarı ve üzerinde para yatırım işlemlerini yaptıktan sonra bonus sizin hesaplarınıza otomatik olarak eklenecektir. Böylece 10TL yatırırsanız 10TL, 100TL yatırırsanız 100TL, 500TL’ye ise 500TL bonus alırsınız. Astekbet hesap açma işlemlerini yapan ve paranızı yatıran üyeler bu bonusun çevrim şartlarını tamamlayarak, bonustan yararlanabilirler.

SİTEYE ÜYE OLMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN

Tagged with: