Astekbet Hesap Kapatma

Astekbet Hesap Kapatma

Astekbet sitesine üye olan kullanıcılar, kendi isteklerine göre hesaplarını kapatabilir ya da geçici bir süreliğine bloke ettirebilir. Firma müşterilerinin bu isteklerine geri dönüş sağlamakla beraber, bazı durumlarda üyelerin uzun süredir aktif olmamaları da Astekbet hesap kapatma işlemlerinin gerçekleşmesine neden olmaktadır. Yine de bu süreçler kolay işlemler olmalarına karşın, bir üye gerekli adımları attıktan sonra kendi hesabını kapattırabilmektedir. Elbette bunun öncesinde Müşteri Hizmetleri ile görüşmesi ve ilgili adımları mutlaka tamamlaması gerekiyor. Bu sayede hesabında para bakiyesi varsa onun ne olacağını öğrenebilir ve diğer süreçlerin nasıl işlediğinin de farkında olabilir.

SİTEYE ÜYE OLMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN

Astekbet Hesaplarının Kapatılması

Astekbet, üyelerinin bir takım eylemleri ve doğru olmayan kullanımları neticesinde hesap kapatma işlemlerine gider. Fakat bunun için bir dizi işlem vardır ve üyelerin hesaplarının gereksiz nedenler ile kapatılmadığı da belirtilir. Buna göre Astekbet hesap kapatma işlemlerinde;

  • Eğer bir üye başka biri adına hesap açmış ve doğru bilgiler vermemişse onun hesap kapatılmaktadır,
  • Para çekme işlemlerinde herhangi biri adına var olan hesaba talep veriliyorsa, yine hesap kapatılabilir,
  • Var olan üyelik hesabı eğer başka birine satılıyor ve bu fark ediliyorsa, yine hesap kapatılır,
  • Bir üye 30 ay boyunca hesabına giriş yapmıyorsa, hesabı kapatılmaktadır,

Bunun gibi pek çok kural dahilinde hesapların kapatma hükümleri uygulanmaktadır. Bu tür uygulamaların amacı genelde sitelerin kendilerini garanti altına alması ve yanlış eylemleri barındıran kullanıcıların ise önüne geçmektir. Bu sebeple üyeliğinizin aktif olarak devam etmesini istiyorsanız, mutlaka kendi adınıza hesap açmalısınız.

Astekbet

Astekbet Hesabımı Kendim Kapatmak İstiyorum

Bu işlemi yapmadan önce mutlaka Canlı Yardım ile irtibat kurun. Ekipler sizin neden hesabınızı kapatmak istediğiniz ve bununla ilgili neler yapabileceğinizin bir yönlendirmesini sağlayacaktır. Bunun ardından ise Astekbet hesap kapatma işlemlerinizi geçici olarak ya da kalıcı olarak yapmanız mümkün hale gelecektir. Zaten 30 ay boyunca hesabınıza girmiyorsanız, Hollanda Antilleri kurallarına göre hesabınız İnaktif olmakta ve paranız var olan banka hesabına geri aktarıldığı belirtilir. Fakat size ulaşılmadığı taktirde Curaçao Milli Piyango idaresine paranın aktarıldığı ifade edilmektedir.

SİTEYE ÜYE OLMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN

Tagged with: