Betperform Güvenilir mi?

Betperform Güvenilir mi?

2017 senesinde Türkiye üzerinde hizmetlerini sunmaya başlayan Betperform markası, piyasaya uygun hizmetleri ile ön plana çıkmaktadır. Betperform güvenilir mi içinde kendisi hakkında açıklamaları yaparken lisans detaylarını aktarmıştır. Lisans yasal bir hizmetin verilmesi ve Hükümetin ilgili oyun komisyonu tarafından denetlenmeyi temsil eder. Bu tür bilgilere ve para çekim hususlarına baktığımızda, site adına güven unsurlarını düşünebilirsiniz. Her biri belirli bir düzende aktarılarak kullanıcılar için sunulmaktadır.

SİTEYE ÜYE OLMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN

Betperform Lisans Bilgileri

Lisans yapılanması kullanıcıların nasıl bir siteye üye olacaklarının temsili olmaktadır. Var olan lisans bilgilerine baktığımızda;

  • Lisansın CIL. Curaçao Interactive Licensing N.V. bünyesinde alındığı aktarılır,
  • Curaçao Oyun Komisyonu bünyesinde lisans işlem görmekteyiz,
  • Lisansa ait numara ise 5536/JAZ’dır.
  • Aynı zamanda lisansın açık bir link paylaşımı da verilerek, lisansın olduğu sayfaya yönlendirme yapılmıştır.

Tüm bu bilgi etkenleri düşünüldüğünde Betperform güvenilir mi konusunda lisansın ne türde etkisi olduğu görülüyor. Lisansı bu doğrultuda açıklanmış ve kullanıcıların site hakkındaki görüşleri düzenlenmiştir. Ayrıca Betperform sitesi, Playn Go, Microgaming, Netent, Evolution Gaming gibi oyun sağlayıcıları ile çalıştığını açıklayarak, bunlarında Avrupa Lisans Kuruluşları tarafından lisanslı olduklarını aktarır.

Betperform

Betperform Para Çekim İşlemlerinde Prosedürleri Nasıl?

Para çekme kavramı, bir üyenin kendine ait olan hesabındaki karını çekebilme demektir. Bunun içinde para çekim hususlarının doğru şekilde işlem görmesi, üyelerin paralarını kendi hesaplarına aktarmasının olanağını sağlar. Buna göre Betperform sitesi para çekim işlemlerinde bir takım hususları aktarmıştır.

  • Havale ile para çekimler günde 200TL ve üzerinde yapılmaktadır. Çekimlerin ancak ve üyelerin kendi hesapları adına yapılması ve para çekme formunun eksiksiz şekilde doldurulması gerekiyor.
  • Çekimlerin doğru şekilde yapılabilmesi için günlük çekim miktarı mutlaka tamamlanmalıdır,
  • Bir başka üye ya da kişi adına çekim talepleri yapılmamaktadır.

Üyelerin eğer sitede var olan kuralları uygulamaları takdirde para çekme taleplerini sorun olmadan verebileceklerini aktarır. Bu durumda da Betperform güvenilir mi için çekim hususlarında sitenin normal bir düzeni olduğunu da görebiliyoruz. Banka Havalesi ya da Ecopayz yöntemleri üzerinden çekme taleplerinizi vererek, kazancınızı doğrudan alabilirsiniz.

SİTEYE ÜYE OLMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN

Tagged with: