Betperform Hesap Kapatma

Betperform Hesap Kapatma

Betperform, müşterilerine hesap kapatma işlemlerini yapmalarına ya da geçici bir süre hesaplarını bloke etme imkanı verir. Bunun en temel etkenleri, Sorumlu Oyun kapsamı çerisinde ele alınan değerler olmaktadır. Bunu destekleyen ve ilgili yazı paylaşımlarını yapan site kullanıcılarının kendi istekleri doğrultusunda Betperform hesap kapatma işlemlerini gerçekleştirmelerine imkan verir. Bu gerçekleştirilen işlemin temel bileşeni, daha iyi bir kumar bilincine sahip olma durumudur.

Doğrudan zorlama olmadığının da ayrıca kanıtı olmaktadır. Bireylerin eğlence ve bağımlılık ilkelerinin birbirinden ayrılması gerektiğini ve doğru şekilde bireylerin keyfi yaşarken bunu sorumlu bir kumar bilinci ile sağlamalarına yönelik atılımlar sağlanmıştır.

SİTEYE ÜYE OLMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN

Betperform Hesap Kapatılması İşlemleri

Her bir üyenin, hesaplarını en az 6 ay ile 5 yıl arasında dondurabilme imkanları vardır. Bu imkan her zaman kapatma olanağını da barındırır. Bu sayede geçici ya da kalıcı olarak kapatma imkanları Betperform hesap kapatma imkanı ile sağlamaktadır. Daha sonra açılmak istenen hesaplar için ise kullanıcıların yapması gereken eylem, Canlı Yardım hattına bağlanmak olacaktır. Bu hatta bağlanan kullanıcılar, geçici olarak kapattıkları hesaplarını tekrardan açtırabilmektedirler.

Hesapların kapatılması işlemleri de Müşteri Hizmetleri üzerinden yapılır. Destek Hattına bağlanarak ya da e-mail göndererek, hesabınızın kapatılmasını isteyebilirsiniz. Bunun içinde hesabınıza para varsa, o paranın ne olacağı ve sonraki süreçlerde yine geçerli olacaktır. Gereken tüm hususlar tamamlandığında, var olan hesabınız geçici ya da kalıcı olarak istediğiniz göre kapattırılacaktır. Tekrardan açmak istediğinizde ise Canlı Yardıma bağlanmanız yeterlidir.

Betperform

Betperform Tarafından Hesapların Kapanması

Yasadışı eylemleri, usulsüz davranışlar, zararlı yazılımlar, birden fazla hesap açma, kişinin kendi bilgiler dışında üyelik açmak istemediği gibi etkenler Betperform hesap kapatma durumuna başka bir örnektir. Bu tür normal olmayan ve kural dışı olan her bir hesap doğrudan Betperform tarafından kapatılır. Kapatılan hesapların ise kapatılma sebebine bağlı olarak tekrar açılması hususunda bir takım süreçler bulunabilir.

Yine de genelde doğru bir şekilde sitenin hizmetlerini kullanmak, hesabınızın gereksiz yere kapatılmamasını da sağlar. Yani hesaplar belirli nedenlere ve kural dışı durumlara göre kapatılmaktadır.

SİTEYE ÜYE OLMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN

Tagged with: