Betperform Para Yatırma ve Para Çekme Yöntemleri

Betperform Para Yatırma ve Para Çekme Yöntemleri

Betperform, Curaçao kanunlarına göre hizmetini sağladığını ve Türkçe dli imkanı ile hizmet verdiğini aktarır. Müşterilerine sunduğu ürünler için birçok para yatırım imkanı sağladığını da açıklar. Ayrıca çekim imkanlarını da yine üyeleri için vererek, ürünlerden elde ettikleri kazançları almalarını sağladığını ifade etmektedir.

Betperform para yatırma ve para çekme yöntemleri için belirli düzen ve limitler bulunur. Her üye kendi açtığı hesap üzerinde bu finansal düzeni kullanarak, parasal faaliyetlerini beklentilerine uygun olarak gerçekleştirebilir.

SİTEYE ÜYE OLMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN

Betperform Para Yatırım Sistemi

Tüm para yatırım yöntemleri, üyelerin hesaplarına aktarım yapabilmeleri için geçerlidir. Bunun için aktarılan geçerli yöntemler;

  • Banka Havalesi: Havale ile para yatırımlarınızı en düşük 100TL ya da üzeri miktarda yapabilirsiniz. İşlem süresi ise 30 dakika olarak aktarılmaktadır.
  • Cepbank: Cepbank üzerinden, Garanti, Akbank, Yapı Kredi, İş Bankası, Denizbank üzerinden yatırım mümkündür. En düşük yatırım 50TL’dir. İşlem Süresi 30 dakikadır.
  • Astropay: ön ödemeli sanal kart yöntemidir. Yatırım miktarı 10 dolar ile başlamaktadır. Hemen anında paranız yatmaktadır.
  • Ecopayz: E-cüzdan hesabı olan Ecopayz ile de yatırım yapmak mümkündür. Bunun için en düşük yatırım miktarı 50TL’dir. Yatırım anında tamamlanır.

Bunlar Betperform para yatırma ve para çekme yöntemleri arasında, yatırımı konu edinen yöntemler olmaktadır. Tümü ile para yatırım işlemlerinizi Betperform tarafından kesilen bir komisyon bedeli olmadan tamamlamanız mümkündür.

Betperform

Betperform Para Çekme Sistemi

Çekme talepleri içinde geçerli olan yollar ve yöntemler vardır. Üyeler kazançlarını Betperform üzerinden bu yolla alabilmektedirler.

  • Banka Havalesi: Bu yöntem ile para çekmek için kendi banka hesabınıza ait bilglierinizi para çekme formuna girmelisiniz. Çekim için belirlenen en düşük miktar 200TL’dir. Çekim süresinin ise en geç 24 saati bulabildiği aktarılır.
  • Ecopayz: Ecopayz ile para yatırım işlemi yapanlar bu yöntem ile çekim verebilirler. Çekim için belirtilen en az miktar 200TL’dir. İşlem süresinin ise 2 ile 3 saat arasında değişebildiği aktarılır.

Betperform para yatırma ve para çekme yöntemleri için para çekim hususları da bu şekilde kullanıcılara aktarılır.

SİTEYE ÜYE OLMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN

Tagged with: