Betperform Şifremi Unuttum

Betperform Şifremi Unuttum

Üyelerin bir kısmı, zamanla girmedikleri için ya da hesap açma sırasında çok karmaşık şifre düzenledikleri için giriş konusunda sıkıntı yaşanabilir. Fakat Betperform şifremi unuttum konularının çözümü oldukça basittir. Tüm üyeler rahat bir şekilde kendi şifrelerini yeniden yenileyebilecekleri bir sistemi uygulayabilirler.

Genel anlamda şifrelerin yenilenmesi söz konusu olduğundan, şifre unutma işlemlerinde eski şifre verilmemektedir. Böylece kendi e-postanız üzerinden şifrenin yenilenmesi işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

SİTEYE ÜYE OLMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN

Betperform Şifremi Nasıl Düzeltir ve Yenilerim

İzlenecek tüm süreçler oldukça kolaydır. Her üye kendi adı üzerinden şifrelerini tekrardan düzenleyebilir ve hatırlayabilir. Bunun için yapılması gereken Betperform şifremi unuttum faaliyetlerinin uygulanmasıdır. Buna göre;

  • Öncelikle ana ekrana giriş yapmanız gerekiyor.
  • Giriş işlemlerinizi yaptığınızda üst sağ kısımda Şifremi Unuttum alanı yer alır.
  • Ona tıklayın ve yeni pencerenin açılmasını bekleyin.
  • Yeni açılan ekran üzerinde sizden bir takım detaylar istenir.
  • İstenilen bilgiler, E-posta, Doğum Tarihiniz, Doğrulama Kodu olarak karşınıza çıkar.
  • Tümünü tamamladıktan sonra Gönder sekmesine tıklanmalıdır.

Gönder bağlantısına tıkladığınızda Betperform tarafından size e-mail yolu ile doğrudan bir şifre yenileme mesajı gönderilir. O mesajı açarak, unutulan şifrenizi tekrardan düzenleyebilirsiniz. Böylece rahat bir şekilde kullanıcı adı ve şifreniz üzerinden üyelik hesaplarınıza erişmenizde mümkün olacaktır.

Betperform Destek Hattı ve Üyelik Hesapları

Şifre unutmaları ya da kullanıcı adınızı hatırlamadığınız durumlarda izlenebilecek bir takım hususlar vardır. Genelde sağlıklı bir süreci arıyorsanız Betperform tarafından sağlanan 7/24 Destek Hattından yararlanabilirsiniz. Bu hizmet ana sayfanın sağ alt panelindeki bağlantı ile verilir ve sorduğunuz sorulara hemen yanıt sağlanır. Böylece aldığınız yanıta göre işlem yaparak, beklentilerinizi en iyi şekilde alabilirsiniz.

Betperform

Eğer yukarıdaki Betperform şifremi unuttum işlemlerinizi yapmış ve mesaj almadıysanız, o zaman Destek Hattına danışmalısınız. Müşteri hizmetleri size gereken konuda yardımcı olacak ve gerekirse yeniden e-mail gönderme işlemlerini gerçekleştirileceklerdir. Hesaplarınız ve bakiyeleriniz aynı şekilde kalmaktadır. Ayrıca hizmet talep ettiğiniz içinde sizden para talep edilmez. Yeni şifre belirleyeceğiniz zaman ise basit rakam ve sayılar olmamasına ve güvenlik açısından belirtilen kurallara göre şifre oluşturmaya özen göstermelisiniz.

SİTEYE ÜYE OLMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN

Tagged with: