Betperform Üyelik

betperform uyelik

Betperform Üyelik Açma

Betperform hesap açma işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Bunun için izlenmesi gereken yolları sizler için bu yazımızda detaylı bir şekilde anlatmayı planlıyoruz. Başka sitelere bilgilerinizi bu doğrultuda vermemeli ve doğrudan Betperform sitesine giriş yaparak, Betperform üyelik işlemlerinizi tamamlamalısınız.

SİTEYE ÜYE OLMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN

Betperform Hesap Açma İşlemi

Bunun yanıtı için söylenebilecek bir takım adımlar vardır. Adımları tamamlayarak Betperform hesap açma işlemini kolay şekilde gerektirirsiniz. Buna göre;

  • En son giriş adresi ne ise onunla siteye giriş yapın ve ana sayfaya erişin.
  • Erişim sağlandıktan sonra sağ yan ve üst kısımda HEMEN HESAP AÇ bağlantısına tıklayın,
  • Bağlantıyla yeni bir sayfa açılacaktır. Açılan sayfada üyelik formu yer alır.
  • Formda 3 ayrı bölüm vardır. Kişisel Bilgiler / Hesap Bilgileri / Onayla bölümleridir. Her birini tamamlamanız ve size ait bilgiler ile doldurmanız gerekiyor.
  • Kişisel Bilgiler alanında; ülke, şehir, adresi, posta kodu, cep tel, ad, soyad, cinsiyet ve doğrum tarihi istenir.
  • Hesap Bilgi bölümünde; Kullanıcı adı belirleme, şifre ve şifrein onayı, para birimi, oran görünümü ve promosyon kodu istenir. Promosyon kodu varsa yazılmalıdır. Zorunlu değildir.
  • Onayla bölümünde ise Güvenlik Kodu görüldüğü gibi ilgili alana yazılmalıdır. Ardından altındaki kutucuk işaretlenerek HESAP OLUŞTUR denmelidir.

Buraya kadar yaptığınız işlemlerde, her bilginin doğru olmasına özen gösterin. Başka birine ya da gerçek olmayan bilgiler ile kayıt açmak, para çekim işlemlerinizi yapamamanıza neden olur. En son ise Hesap Oluştur dedikten sonra e-mail adresinize gelen mesajı açmalı ve aktivasyonu tamamlamalısınız.

Betperform

Betperform İlk Üyelik Bonusu

En iyi bahis siteleri arasında yer alan Betperform sitesi tüm yeni üyelerine 4 etaptan oluşan ve toplamı 2.000TL’ye kadar çıkan Betperform yeni üyelik bonusu bonusu sunmaktadır. Bonusun başlangıç etabı için en az 100 TL ve üzeri para yatırılması gerekmektedir. Her bir aşamada verilen en yüksek bonus 500 TL’dir. Betperform hesap açma işlemi yapanlar en fazla 2.000 TL’yi kazanabilmektedir.

SİTEYE ÜYE OLMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN

Tagged with: