Başkan Özbek: “Cimboma Hayatta Yanlış Yapmadık”

dursun özbekGeçtiğimiz günlerde Galatasaray Spor Klübünün Ocak Ayı olağan divan kurulu toplantısı düzenlendi, Toplantıda Başkan Adayları birbirlerini Kıyasıya eleştirdi, Mevcut yönetimin Başkanı Dursun Özbek şimdiye kadar yapmış olduğu İcraatlardan bahsetti, Başkan Adayı Mustafa Cengiz İse Başkanlık Koltuğuna oturduğu taktirde yapacağı hizmetleri ve vaadleri sıraladı.

Galatasaray Ocak Ayı Olağan Kurultayı Gayrettepe Dedeman Otelde gerçekleştirildi . İlk konuşmayı Başkan Adayı Mustafa Cengiz yaptı, Mustafa Cengizin ardından ise Konuşma sırası Başkan Dursun Özbekteydi.

Açıklama dilinin bir hayli sert olduğu gözlenen Galatasaray başkanı Dursun Özbek, eski başkan Ünal Aysal’ı sert sözlerle eleştirdi.

Başkan Dursun Özbek’in sert sözlerinden Televizyon Programcısı ve Galatasaray Üyesi Fatih Altaylı da nasibini alanlar arasındaydı. Fatih Altaylının eleştirileri ve bunun gibi benzer eleştiriler sebebiyle Galatarasay yönetiminin itibarsızlaştırılmaya çalışıldıgını ve bunun kimseye bir faydasının olmayacağını belirtti.

Özbek’den Eski Başkan Aysal’a; Neden Eski Konuları Açıyorsun?

Neden Galatasaray’ı yıpratmaya çalışıyorsunuz? İyi bir takımız, Şampiyonluk Yolundayız, Neden 4 yıl önceki, geçmişteki eski konuları açıyorsunuz?

Neden Fatih Terim konusunu açarak tartışma çıkarmaya çalışıyorsun, geçmiş konuları açarak ortalığı karıştırmaya çalışıyorsun? Amacın neydi?

Diyerek Sözlerine Devam Etti, Yönetim olarak bazı hataların yapılmış olabileceğini belirten Başkan Dursun Özbek ancak hataların yanı sıra Cimboma asla yanlış yapmadıklarını belirtti.

Dursun Özbek Neden Seçime Gidildiğini Açıkladı

Sözlerine neden 20 Ocakta Seçime gidildiğini anlatarak devam eden Başkan Özbek, bunun önemli ve iyi analiz edilmesi gereken bir durum olduğuna vurgu yaptı.

Şampiyonluk yolunda ve bu yolda en önemli aday olduklarını belirten Başkan Dursun Özbek, bazılarının operasyon için düğmeye bastığını, bu işin ucunun Fatih Terime kadar uzandığını, yönetimin aciz ve takımın şampiyon olamacağına kadar cümleler söylendiğini belirtti.

Galatasaray’ın menfaatlerinin zarar görmemesi için seçimi öne aldıklarını belirten Başkan Dursun Özbek,  Mayısa kadar önemli konuların Galatasaray yönetimini beklediğini, ve bu konularla yeni seçilmiş ve vakti bulunan güçlü bir Galatasaray yönetiminin ilgilenmesi gerektiğini belirtti.

Galatasaray’ın kar etmesi gerektiğini belirten Başkan Özbek bunun için de çok uzun süre ömürlü olmayan yönetimlerin gerekliliğini savundu.

Süper Lig’de En İyi Oranlar Tempobet Bahis Sitesinde, Tıkla Üye Ol

Tagged with: