Mariobet Poker Rakeback Bonusu

2010 yılında hizmet hayatına başlamış yabancı merkezli iddaa siteleri arasında olan Mariobet kaçak iddaa sitesi bonus kampanyaları ile kullanıcılarını karşılıyor. Mariobet kaçak iddaa sitesi yönetimi kullanıcıların en çok tercih ettiği oyunlara ve ödeme seçeneklerine hazırladıkları bonus kampanyaları ile kazandırmaya çalışıyor. Özellikle kaybeden kullanıcılara hazırladıkları bonus kampanyaları ile kullanıcıların her zaman yanında olduklarını bir kez daha gösteriyorlar. Casino oyunlarına ilgi duyan yüzlerce kullanıcısına yönelik kampanyalarından olan Poker’e %50 Rakeback kampanyasını sizler için inceledik. Mariobet Poker Rakeback Bonusu hakkında detaylı bilgileri yazının devamında bulabilirsiniz.

Mariobet Poker Rakeback Bonusu

Mariobet Poker Rakeback Bonusu Yüzde 50

Mariobet Poker Rakeback Bonusu %50 kampanyası için Mariobet kaçak iddaa sitesi yönetimi tarafından belirlenen kuralları sizler için liste halinde açıklıyoruz.

  • Sadece Mariobet kaçak iddaa sitesine kayıtlı kullanıcılar Poker Raceback Bonusu Yüzde 50 kampanyasından faydalanabilirler.
  • Mariobet kaçak iddaa sitesinin Poker Raceback Bonusu kampanyasında verilen bonusu kullanıcı hesabınıza günün her saati aktarabilirsiniz.
  • Rakeback bonusunu kullanıcı hesabınıza ekleyebilmeniz için Poker Lobby oyunlarında 1 TL üzerindeki oyunlara en az 500 defa katılım şartı kampanya kuralları arasındadır.
  • Mariobet Poker Rakeback Bonusu Yüzde 50 Kampanyasından kazanılacak bonuslar sadece Poker Lobby de bulunan oyunlarda kullanılabilmektedir.
  • Mariobet Poker Rakeback Bonusu Yüzde 50 Kampanyasından kazanılacak olan bonusları lobbydeki rakeback butonuna basarak hesabınıza otomatik olarak ekleyebilirsiniz.
  • Rakeback butonuna bastığınız zaman otomatik yükleme olmaması durumunda canlı destek biriminden talep oluşturabilirsiniz.
  • Yatırım işleminiz sonrasında kullanmış olduğunuz Rakeback bonuslarını çekebilmek için 1 TL üzeri masalarda en az 500 defa oynamış olmanız gerekmektedir.
  • Çevrim şartlarını tamamlamadan hesabından para çekmek isteyen kullanıcıların bonusları hesaplarından otomatik olarak silinecektir.
  • Mariobet kaçak iddaa sitesi Poker Rakeback Bonusu Yüzde 50 bonus kampanyasının tüm haklarını elinde bulundurmaktadır ve kullanıcılar bu koşulu baştan kabul etmiş sayılırlar.

Kazanılan Bonuslar Başka Oyunlarda Kullanılabilir Mi?

Mariobet kaçak iddaa sitesi yönetimi Mariobet Poker Rakeback Bonusu Yüzde 50 Bonus kampanyasını sadece poker oyunları için düzenlemiştir. Kampanyanın içeriği sadece poker oyunlarını kapsadığı için sitede yer alan diğer oyunlarda bu kampanyadan kazanılan bonusları kullanımınıza müsaade edilmez.

Mariobet ile Poker Oynamak İçin Hemen Tıklayın