Rbet Şifremi Unuttum

Rbet Şifremi Unuttum

Rbet sitesine üye olan kullanıcılar, zamanla hesaplarına girmedikleri zaman ya da üye olurken karmaşık şifre oluşturmalarından dolayı unutabilirler. Fakat hesaplarınıza ait şifrenizi hatırlayabilmenizi ya da onu tekrardan yenileme imkanı Rbet şifremi unuttum yolu ile sağlanır. Bu yol basit olmasından dolayı her bir kullanıcı rahat bir şekilde yeniden şifre oluşturma işlemlerini yapabilmektedir. Bunun için düzenlenen temel adımları uygulayanlar, kendileri birkaç adım sonrasında yeni şifrelerini belirleyerek, üyelik hesaplarına giriş yapabilirler.

SİTEYE ÜYE OLMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN

Rbet Şifrenin Yenilenmesi Nasıl Yapılıyor?

Her bir işlemi sitenin kendi ana sayfası üzerinden yapmalısınız. Bu sebeple Rbet şifremi unuttum işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilme adına;

  • En yeni adres ne ise onunla giriş yapın,
  • Ana ekran üzerinde göreceğiniz,  GİRİŞ sekmesine tıklayın,
  • Yeni açılan ekranda sizden Kullanıcı adı ve Şifre istenir. Onun altındaki Şifremi Unuttum bağlantısına tıklayın,
  • Tekrar yeni açılan ekran üzerinde E-mail adresini ve doğum tarihinizi girin,
  • Bunları tamamladıktan sonra ŞİFRE GÖNDER sekmesine tıklayarak e-postanız üzerinden şifre yenileme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Var olan genel düzen ve sistem bu şekildedir. Bunun içinde ayrıca uygulamanız gereken bir prosedür yoktur. Eğer en geç 1 saat içerisinde herhangi bir e-mail mesajını Rbet tarafından almamışsanız, o zaman Canlı Yardım ekiplerine durumu danışmanızda yarar vardır. Ekipler durumu inceledikten sonra tekrar bir şifre yenileme işlemini gönderebilirler ya da farklı bir yol izleyerek, var olan hesabınıza ait şifre unutma probleminizi gidereceklerdir.

Rbet Şifrenin Unutulması Hizmeti Ne Kadar ile Sınırlı?

Her zaman şifre işlemi yapılmasına izin verilmez ve bu işlemler sınırlıdır. Bu sebeple en fazla 3’den fazla şifre yenileme işlemini yapmamanızda yarar vardır. Fakat doğrudan bu sınırın ne olduğunu müşteri hizmetlerine sorarakta öğrenebilirsiniz. Şifrenizi oluştururken, büyük ve küçük harflerin ne olduğuna, rakamlar ve diğer harflerin neler olduğuna dikkat ederek oluşturun. Eğer tekrar unutacağınızı düşünüyorsanız, güvenli bir yere şifrenizi yazarak saklayabilirsiniz. Bu sayede Rbet şifremi unuttum durumu ile karşılaşmaz ve doğrudan kendinize ait hesabınıza erişim sağlayabilirsiniz. Yine de en temiz yol için Müşteri Hizmetlerinden geri bildirim almakta yarar vardır.  

SİTEYE ÜYE OLMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN

Tagged with: