Rbet Üyelik Açma

Rbet Üyelik Açma

2016 yılında Türkiye üzerinde aktif hizmet vermeye başlayan firma, Türkçe dil seçeneğine sahiptir. Costa Rica Hükümeti bünyesinde alınan lisansı barındırdığını açıklamasının yanı sıra, ülkemizden sürekli olarak üye olmaktadır. Eğer canlı yayında maç izlemek, canlı bahis yapmak ya da canlı yayında kumarhane hizmetlerini kullanmak istiyorsanız Rbet üyelik açma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üyelikler sitenin kendi adresi üzerinden açılmalıdır. Farklı sitelere girerek Rbet adına hesap açma işlemlerini yaptıklarını söyleyen eylemlere katılmamanız bilgilerinizin güvenliği açısından önemlidir.

SİTEYE ÜYE OLMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN

Rbet Sitesine Nasıl Üye Olurum?

Kayıt işlemlerinizi yapmanın yolları basittir. Herhangi bir ücret ödemeden kolay şekilde üyelik açabilirsiniz. Rbet üyelik açma işlemleri için;

  • Sitenin Türkiye üzerinde kullandığı son alan adı bağlantısını kullanın ve giriş yapın,
  • Giriş yaptıktan sonra en üst kısımda ŞİMDİ ÜYE OLUN sekmesine tıklayın,
  • Yeni ekran üzerinde sizden üyelik formu için bazı bilgiler istenecektir. Her birinin eksiksiz ve doğru şekilde doldurmalısınız,
  • Sizden Kişisel Bilgi / Hesap Bilgi / İletişim Bilgi detaylarınız istenir,
  • Her birini yazdıktan sonra 18 yaşından büyük olduğunuzu kanıtlayan kutucuğu işaretleyin.
  • Sonunda HESAP OLUŞTUR bağlantısına tıklayın.

Tüm bunları gerçekleştirmeniz problem olmadan siteye kayıt açma işleminiz ilk adımını tamamlamanızı sağlayacaktır. Bunun ardından ise yapılması gereken işlem, aktivasyonu halletmektedir. Aktivasyon işlemlerini doğrudan size gelen e-posta ile yapabilirsiniz. Ardından mobil cihazlar ya da bilgisayarlarınız üzerinden Kullanıcı adı ve Şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

Rbet Yeni Üye Olanlara Verilen Bonus + 10TL Bedava Üyelik Bonusu

Yeni üye olan üyelerin ilk para yatırımları 100TL ve üzeri olduğunda 500TL’ye kadar bonus sağlanır. Verilen bonus yatırım miktarınıza %100 olarak eklenmektedir. Çevrim şartlarını futbol ve basketbol müsabakalarında en az iki maçlık kombine kuponlar ile 1.75 ve üzeri oranda 12 katı ile yaparak, bonusun çevrim şartlarını tamamlayabilirsiniz.

Buna ek olarak Rbet üyelik açma işlemi yapan üyelere 10TL Bedava Üyelik Bonusu da sağlanır. Bu bonusu da gerekli kurallarını tamamladıktan sonra çekilebilir hale getirebilirsiniz. Görüldüğü gibi site üzerinde birçok bonus olanakları bulunmakta ve bunlar iyi şekilde üyeler için sağlanmaktadır.

SİTEYE ÜYE OLMAK İÇİN HEMEN TIKLAYIN

Tagged with: