RESTBET PARA YATIRMA / ÇEKME

restbet para yatırma çekmeRestbet yatırım yöntemlerinde farklı seçenekleri üyelerine sağlamaktadır. Güvenilir bahis sitelerinin başında gelen Restbet 2014 yılından bu yana hizmetlerine Curacao lisansı ile devam etmektedir. Tüm kullanıcıların pratik bir şekilde kullanabileceği Restbet para yatırma çekme yöntemleri aşağıda detaylandırılmıştır. Minimum sürede, masrafsız ve düşük alt limitlerle yatırım işlemleri yapılabilmektedir.

Restbet Para Yatırma Yöntemleri

Restbet para yatırma aşamasında banka havalesi başta olmak üzere çeşitli seçenekleri tercih ederek işlem yapabiliyorsunuz. Bu kapsamda tercih edebileceğiniz yöntemler, işlem süreleri, alt limitleri ve diğer detayları aşağıda belirtilmiştir.

  • Banka Havalesi: Banka havalesi online oyun sitelerinde en popüler yatırım yöntemidir. Hem para yatırma, hem de para çekme işlemleri bu yöntemle yapılabilmektedir. Banka havalesi ile minimum 100 TL olacak şekilde hesabınıza yatırım yapabilirsiniz. Ortalama 5 dakika gibi kısa bir sürede masrafsız olarak işlemlerinizi yapabilirsiniz.
  • Cepbank: Cepbank yine en popüler yatırım yöntemidir. Ülkemizde hizmet veren öncü bankalar üzerinden maksimum 30 dakika gibi kısa bir sürede en az 20 ve en fazla 1.000 TL olmak üzere işlem yapılabilmektedir.
  • Astropay: Ön ödemeli yöntemlerden biri olan Astropay ile Restbet para yatırma seçenekleri arasındadır. Anında ve masrafsız bir şekilde minimum 10 ve maksimum 500 Dolar olmak üzere yatırım yapılabilmektedir.
  • Ecopayz: Ecopayz yöntemi ile en az 10 dolar ve en fazla 100.000 dolar olmak üzere yatırım yapılabilmektedir.
  • TL Nakit: TL Nakit ile ücretsiz bir şekilde 10 ile 100.000 TL arasında yatırım yapmak mümkündür.

Restbet Para Çekme Yöntemleri

Restbet kullanıcılarının kazançlarını çekmek için en çok banka havalesi yöntemini tercih ettiğini görüyoruz. Banka havalesi ile yapılacak işlemler ücretsizdir. Söz konusu yöntem üzerinden 30 dakika içerisinde en az 100 ve en fazla 10.000 TL tutarındaki kazançlarınızı çekebilirsiniz. Bunun dışında yine E cüzdan yöntemi ile minimum 10 ve maksimum 100.000 dolar olmak üzere çekim yapmak mümkün olmaktadır. Son olarak Restbet kullanıcılarının Ecopayz yöntemiyle de çekim yapabileceklerini belirtmek istiyoruz. Söz konusu yöntem ile en az 100 TL ve en fazla 5.000 TL olmak üzere nakit çekim yapılabilmektedir.

RESTBET BAHİS SİTESİNE ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Tagged with: